Een drukke zaterdag in Zwartewaterland

ZWARTEWATERLAND – De laatste zaterdag van mei is een drukke in Zwartewaterland. In alle kernen van de gemeente zijn activiteiten.

Bij Muiderheim in Genemuiden is vanaf 10.00 een verkoopdag. Op het terrein van Olympia’28 is begint een uur later het Try Out Festival. Honderden muzikanten oefenen daar voor het grote muziekconcours in Kerkrade.

Olympia’28 speelt ‘s middags ook nog een nacompetitiewedstrijd tegen ESC Glanerbrug, maar die wedstrijd is nu verplaatst naar het terrein van DESZ. In Zwartsluis begint het duel om 14.00 uur.

Muziekliefhebbers komen ook volop aan hun trekken. In Sluuspoort is het concert dat Erik Neimeijer zou geven in de serie Zwartsluis Bruist verplaatst, maar in het Botterhuus treedt Uncle John op. Daarbij gaat de opbrengst naar de Grannies on Waves. In de Grote Kerk van Hasselt is een psalmzangavond.