Rode Kruis maakt boottocht
AlgemeenZWARTEWATERLAND - Het Rode Kruis, afdeling Zwartewaterland, heeft dinsdag een boottocht voor ouderen georganiseerd. In totaal gingen 117 gasten en vrijwilligers uit Hasselt, Genemuiden en Zwartsluis mee.
Vanaf 9.00 uur kon de groep vanaf de kade in Hasselt inschepen. Om 9.30 uur was iedereen aan boord en werd de tocht ingezet. "We moesten afwijken van de geplande route, omdat de balgstuw bij Ramspol juist op deze dag getest zou worden", aldus één van de begeleiders. "Dus had de schipper besloten maar richting Blokzijl te gaan. We voeren dus langs een voor velen bekende route, maar dat mocht de pret niet drukken. Het weer was goed en de sfeer aan boord ook."
Het Partyschip Giethoorn gaf voldoende ruimte om op het dek of binnen te zitten. "De catering was goed verzorgd, heerlijk gebak bij de koffie en een smakelijke lunch met soep, gezonde bruine boterhammen met beleg naar eigen keuze en daarbij nog een kroketje."
Na de lunch konden de deelnemers aan de tocht in Blokzijl even de benen strekken. "Toch altijd leuk om even bij de sluis te kijken. Weer aan boord kregen we nog een toetje met slagroom. Tijdens de terugreis deden we gezellig een potje bingo, met in de pauze thee met lekkere cake."
Om 16.30 uur stapten de gasten weer van boord. "Het was een fijne dag en de vrijwilligers werden dan ook hartelijk bedankt voor dit uitje."







