Afbeelding
Foto: Enrico Kolk

Repaircafé feestelijk van start in bieb

Algemeen

HASSELT - Het Repaircafé is gisteren feestelijk van start gegaan in de bibliotheek. Wethouder Slingerland opende het Repaircafé.

Het Repaircafé is een samenwerking tussen de bibliotheek, In Balans en kringloop Noggus&Noggus. “Onder het mom ‘Weggooien? Mooi niet!’ gunnen we computers, huishoudelijke apparatuur en kleding een langer leven”, schrijven de samenwerkende organisaties. 

Elke laatste donderdag van de maand tussen 13.30 en 15.30 uur zitten er mensen klaar om te helpen, terwijl mensen die iets komen laten repareren tijdens het wachten kunnen genieten van een kopje koffie of thee. “Moet er een broek korter worden gemaakt, doet de computer niet wat je wil of komt er geen koffie meer uit het koffiezetapparaat, kom dan naar het Repaircafé. Kan het ter plekke gemaakt worden, dan is de reparatie zelfs helemaal gratis. Aanmelden is niet nodig.”

Lees er meer over in De Stadskoerier Extra van komende woensdag.

Enrico Kolk

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie