
Zonnebloemvrijwilligers met loten langs de deuren
AlgemeenZWARTSLUIS - Zonnebloemvrijwilligers komen de komende tijd met loten langs de deur. Ook Zonnebloemafdeling Zwartsluis gaat tussen 19 juni en 22 juli op pad. “Door mee te spelen steunt u het werk van de Zonnebloem in Zwartsluis: 75 procent van de opbrengst van elk verkocht lot van 3 euro gaat rechtstreeks naar lokale Zonnebloeminitiatieven. De resterende opbrengst draagt bij aan de landelijke initiatieven, zoals de Zonnebloemauto’s en -fietsen en de organisatie van de loterij”, blijkt uit een persbericht.
Dit jaar is extra feestelijk omdat Nationale Vereniging de Zonnebloem haar 75-jarig jubileum viert. Met de opbrengst van deze loterij maakt de Zonnebloem haar uitstapjes en activiteiten voor mensen met een lichamelijke beperking (18+) mede mogelijk. Hiermee doorbreekt de Vereniging het sociaal isolement van deze kwetsbare groep mensen.
“Deelnemers aan de jubileumeditie van de loterij maken kans op indrukwekkende prijzen. En vanwege het jubileum is er een extra feestelijk prijzenpakket. Naast geldprijzen tot €15.000, worden er onder andere e-bikes, iPads, dagjes uit, binnenlandse vakanties en airfryers verloot. De trekking vindt plaats op 7 oktober. Deelnemers die hun loten online registreren of kopen ontvangen automatisch bericht over de uitslag”, aldus de Zonnebloem, Voor degenen die de Zonnebloem willen steunen maar de vrijwilligers aan de deur hebben gemist, is er de mogelijkheid om online loten te kopen via zonnebloem.nl/loterij.
















