
Orgelconcert door Evert van de Veen rondom georg Friedrich HƤndel
Ingezonden IngezondenBijzonder orgelconcert door Evert van de Veen in Bovenkerk Kampen
Op zaterdag 2 oktober om 20.00 uur zal Evert van de Veen een bijzonder orgelconcert geven in de Bovenkerk te Kampen.
Het thema voor dit concert is ā Rondom Georg Friedrich HƤndelā.
Evert zal werken spelen van HƤndel en van componisten die zich lieten inspireren door deze componist zoals: Guilmant, Karg-Elert, Boelee en Wohlstenholme.
Evert van de Veen begint het concert met het bekende Halleluja uit de āMessiahā en besluit het concert met een eigen bewerking over het lied āU zij de glorieā, waarvan de melodie gecomponeerd is door Georg Friedrich HƤndel.
Ook zal Evert eigen variaties over het lied āRuis o Godsstroom der genadeā in de stijl van HƤndel spelen. Deze bewerking heeft ook een plaats gekregen op zijn nieuwste CD met de titel āEigen bewerkingen met een knipoog naarāā¦ā¦ā¦
De verrichtingen van organist en registranten zijn via een beamer te volgen in de kerk.
De entree prijs bedraagt ⬠10,00 in de voorverkoop en ⬠12,50 aan de kerk. 12 t/m 17 jaar ⬠2,50 t/m 11 jaar gratis.
Voor plaatsen reserveren in de voorverkoop: info@evertvandeveen.nl of 06-27441103 onder vermelding van naam, leeftijd en telefoonnummer.
Voor meer info: zie www.evertvandeveen.nl








