
Olympia’28 zet penningmeester op non-actief
SportHASSELT – Olympia’28 heeft de penningmeester van de vereniging op non-actief gesteld. Dat laat de club uit Hasselt zaterdagochtend weten. De actie is ondernemen na het constateren van ‘onjuistheden in de financiële administratie’. Olympia’28 spreekt in een verklaring van een ‘ernstige zaak die onze vereniging zeer raakt’.
De club stelt een onderzoek in naar de inhoud en omvang van de gedane constateringen. Er zijn maatregelen genomen en de vereniging beraadt zich op vervolgstappen. Hoe groot de problemen zijn moet uit onderzoek blijken. “We willen zo normaal mogelijk door en zo snel mogelijk weer stappen voorwaarts maken als vereniging.”
De vereniging snapt dat er veel vragen zijn, maar kan die op dit moment niet beantwoorden. Ook omdat die antwoorden er niet zijn. “We willen vragen om vertrouwen en geduld gedurende het verdere onderzoek en vervolgstappen. En willen u verzoeken niet te speculeren tot nadere berichtgeving onzerzijds”, schrijft de vereniging.
Ook PR-man Frank Snel kan verder niet op de zaak ingaan. Hij meldt dat zaterdagochtend de leden zijn geïnformeerd over de kwestie.








