
Dikke Bandenrace levert weer mooie strijd op
SportHASSELT - Ook dit jaar werd tijdens Eueifeest onder zomerse omstandigheden de dikke bandenrace verreden in de Willem Egbertsstraat. Leerlingen van de basisscholen werkten zich tijdens de race in het zweet voor een ereplaats.
De race werd georganiseerd door Trainingsgroep Het Zwartewater in samenwerking met de Oranjevereniging en de bewoners van de Willem Egbertsstraat. Groep 3-4 reed twee ronden, groep 5-6 drie ronden en groep 7-8 vier ronden en dat dan twee keer.
Bij groep 3 en 4 won Jurre Bergman voor Tijn Jansen en Joah van de Kolk. Jos Buter was de snelste bij de leerlingen van groepen 5 en 6. Hij kon Pepijn Lenthe en Nathan Buitenhuis achter zich houden. Bij de oudste leerlingen won Lucas Pluim voor Iwan Bruins en Hugo van Wijngaarden. Na afloop van de wedstrijden kregen alle deelnemende kinderen een vrijkaartje voor de kermis.








