Afbeelding
Foto: Stockfoto

DEK gaat met een recordaantal waterpoloteams de competitie in

Sport

GENEMUIDEN – Waterpolovereniging De Eerste Kolk begint in september met een recordaantal teams aan de nieuwe competitie. DEK vaardigt maar liefst vier teams af.

Voor het eerst in de historie springen straks twee jeugdteams in het water. Een aantal jaren geleden nog maar presenteerde De Eerste Kolk het eerste jeugdteam in de historie. Met de jeugd en dus de toekomst lijkt het voorlopig dus goed te gaan in zwembad Bestevaer.

Ook komt DEK dit seizoen weer met een heren- en een damesteam in het bad. Vorig jaar moesten de heren zich aan het begin van de competitie terugtrekken. De spoeling was toen te dun om een heel waterpolojaar door te komen. “Maar nu hebben we een jeugdspeler die doorgroeit en mee kan doen bij de heren. En een ouder van een jeugdlid wil zelf ook waterpoloën. Daarmee kunnen we net een herenteam rond maken”, vertelt speler Rudi van Zandwijk. Hij wijst erop dat steeds meer leden van buiten Genemuiden komen. Ook belangstellenden uit Hasselt en Zwartsluis zijn dus van harte welkom. Een keer meetrainen kan op maandag van 20:45 -22:00 uur en donderdag van 21:00 – 22:00 uur (senioren) en voor de jeugd op dinsdag van 18:00-18:45 uur en vrijdag van 18:30-19:00 uur.

Ook de dames hebben geen topseizoen achter de rug. Ze verloren bijna alle duels. Alleen in de laatste wedstrijd wist het team te winnen.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie