
Goals Kisjes en Eenkhoorn zonder waarde
SportREGIO - Tom Kisjes scoorde zaterdag de enige treffer voor d’Olde Veste in de uitwedstrijd bij DZC. De Steenwijkers gingen met 4-1 onderuit. Het verhaal van Martijn Eenkhoorn is identiek: met WHC verloor de Genemuidenaar met 4-1 van Hoogeveen en ook hij scoorde de enige treffer voor zijn ploeg. Eenkhoorn viel in de 78e minuut in bij de Wezepers.
Ramon Beens won in de tweede klasse met zijn WVF met 0-5 bij Gramsbergen. De Genemuiden stond in de basis, Guido Bakker is voor langere tijd uitgeschakeld. In de tweede klasse won Be Quick’28 met 2-0 van Helpman. Snijder scoorde niet.
In de derde klasse was IJVV met 2-0 te sterk voor Rouveen. Danny Moorman scoorde dit keer niet, Ryan van Lente viel na rust in. Bij Rouveen begon Gerhald Visscher in de basis, maar hij viel in de tweede helft geblesseerd uit. Bij VHK zat Michel Last op de bank. Zijn ploeg won thuis met 2-1 van Heeg en blijft daardoor koploper in de vierde klasse waarin ook DESZ en Olympia’28 uitkomen.
















