Reserves Sportclub onderuit in Klooster.
Reserves Sportclub onderuit in Klooster. Foto: Erik Driessen

Alleen bekersucces voor DESZ

Sport

ZWARTEWATERLAND - DESZ won zaterdagmiddag met 1-3 bij Ens. Daarmee boekten de Sluzigers het enige bekersucces voor de ploegen uit Zwartewaterland. Olympia’28 verloor thuis van Rouveen en de reserves van Sportclub Genemuiden liepen in Sint Jansklooster tegen een forse 3-0 zeperd aan.

Het bekertoernooi begint traditiegetrouw met een poulefase. Een nederlaag maakt de kans op een verder bekeravontuur meteen een stuk kleiner, omdat er maar 1 team doorgaat. Sportclub Genemuiden zal daarom tegen VV Steenwijk en SVN’69 vol aan de bak moeten. Dat deed de ploeg de eerste twintig minuten ook wel tegen VHK. De ploeg uit Sint Jansklooster begon matig, maar Sportclub wist niet te profiteren.

Aan de andere kant was het niet voor rust wel meteen 1-0 bij de eerste kans voor VHK. Na rust leek de thuisploeg fitter en kon Genemuiden de wedstrijd niet meer ombuigen. VHK, een verse derdeklasser, scoorde nog twee keer.

Olympia’28 kon het tegen Rouveen niet bolwerken. De buren van de Stadsweg waren beter en wonnen door doelpunten van Schra en Van der Horst.

DESZ speelde een goede eerste helft in de Noordoostpolder. William Akkerman zorgde al snel voor de 0-1. Na een slordigheid kwam Ens op gelijke hoogte, maar Luke ‘o Dowd zette zijn ploeg nog voor rust weer op voorsprong. In een mindere tweede helft maakte Raoul Krabbe uiteindelijk de 1-3.

Eddy van der Linde heeft zijn eerste officiële doelpunt voor FC Meppel gemaakt. Hij opende via een kopbal de score in een wedstrijd die Meppel met 4-0 van SC Joure won. Ook Etienne Moorman scoorde voor zijn nieuwe ploeg MSC. Hij maakte de 1-1 tegen de reserves van Staphorst. De wedstrijd eindigde in 2-2. Danny Moorman heeft de eerste van het seizoen ook binnen liggen. Met IJVV won hij met 1-2 bij Swift. De andere IJsselmuider treffer was van Nathan Bos.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie