
Zwartewaterruiters rijden naar kringkampioenschappen
SportGENEMUIDEN – De Zwartewaterruiters pakten tijdens de Kringkampioenschappen in de eigen manege een aantal titels.
Eva Bakker werd kringkampioen met haar pony Mini Hoeve Alègro in de klasse 70 cm cat AB en in de dressuur klasse M1 cat ABC. Lieke van Lente pakte de titel met haar pony New Challenge Scarlett. Deze combinatie kwam uit in de klasse B cat DE.
Evi Flier reed met haar pony Mountain Jewel deel in Genemuiden naar een vierde plek in de klasse 80 cm cat DE. In Steenwijkerwold won ze wel het kringkampioenschap in de klasse L1 cat CDE. Vrijdagavond nam Evi Flier deel aan de Kampioenschappen in IJsselmuiden met haar pony Gonna Be Famous. In de klasse Z1 liet zij een nette proef zien en met dit resultaat reed zij ook hier naar de titel van Kringkampioen.
Ook voor Saar Flier stonden de Kringkampioenschappen op de agenda. Zij nam in Steenwijkerwold met haar pony Super Lutmars Jagger deel aan de klasse B cat ABC. Na het rijden van een nette proef mocht deze combinatie de Kampioensdeken in ontvangt nemen. Daarnaast zadelde Saar in Steenwijkerwold haar pony Super Dexter voor deelname aan de klasse L2 cat ABC. Na een mooie proef werd zij ook in deze klasse uitgeroepen tot Kringkampioen.
Donderdagavond nam Sem Beens op eigen bodem deel aan de Kringkampioenschappen springen. Met zijn paard Charisma reed hij een nette rit in de klasse 1.00 meter, waarbij hij mooie stijlpunten behaalde. In de barrage liet de combinatie bovendien een goede tijd noteren, wat hen de overwinning opleverde. Daarmee werd Sem uitgeroepen tot Kringkampioen in deze klasse.















