
EGSV-trio kampioen van Oost-Nederland
SportGENEMUIDEN - Iris Doldersum, Yana Siebert en Lieke van Dijk mochten zich in Hattem na perfecte oefeningen Oost-Nederlands Kampioen noemen. EGSV kwam tijdens de titelstrijd sowieso goed voor de dag.
Als eerste van de dag, in het laatste deel van de wedstrijd, was het de beurt aan Hannah Brouwer, Charlotte Tuinman en Sarah van Dijk. Na een goede oefening kregen zij helaas minpunten door een tijdfout in de oefening. Toch super goed gedaan en een mooie oefening neergezet!
Drie oefeningen later waren Fayenn de Leeuw, Julia Busweiler en Anniek Timmerman aan de beurt. Na een topoefening werden zij beloond met een geweldige score en een tweede plek op het Oost-Nederlands Kampioenschap.
In wedstrijdronde twee was het de beurt aan één team van EGSV: Suze van Lente en Emma Visser. Zij straalden op de vloer en behaalde met een goede oefening een knappe vijfde plek.
In wedstrijd drie waren als eerste Iris Doldersum, Yana Siebert en Lieke van Dijk aan de beurt met hun balansoefening. Deze was technisch erg sterk en de dames straalden over de vloer. Daarna lieten Liss Hoekman, Lara van den Berg en Sterre Brouwer een prachtige oefening zien. Ook deze was opnieuw superstrak. Ze werden beloond met een mooie zesde plek.
















