De VBK in 2018.
De VBK in 2018. Foto: Richard Ruijg / Breman.net

VBK in de manege gaat maandag weer van start

Algemeen

GENEMUIDEN - De Vakantie Bijbel Klub (VBK) in de manege vindt traditiegetrouw volgende week weer plaats. Opgeven daarvoor kan nog tot vrijdag 18.00 uur.

“Wil je je nog aanmelden als vrijwilliger, of wil je nog (een groepje) kinderen opgeven? Wacht dan niet te lang”, roept de organisatie op op Facebook. 

Die meldt dat er nog leidinggevenden gezocht worden, zowel voor de ochtend als de avond en medewerkers voor de op- en afbouw. “Ook al kun je maar één of twee dagdelen, we willen graag van je hulp gebruik maken. Kun jij een paar uur vrij maken om te helpen? Geef je dan nu op via vbktea.nl.”
Woensdagavond is het pannenkoekenavond in de manege. “Na twee jaar afwezigheid gaan we dit jaar weer voor de heerlijke zelfgemaakte pannenkoeken op de woensdagavond (24 augustus). We zijn dus nog pannenkoekenbakkers nodig om iedereen te voorzien van een maaltijd. We zijn totaal zo’n 1.000 pannenkoeken nodig.”

Wie wil helpen met het bakken van pannenkoeken, kan dat doorgeven via mail: vbkhervormdjeugdwerk@gmail.com.

Enrico Kolk

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie