
Burgerraadsleden beëdigd: ‘Heuglijk moment’
Algemeen Insta-StadskoerierZWARTEWATERLAND - “Dit is de eerste keer dat wij het aantal mensen dat actief betrokken is op het gemeentewerk uitbreiden”, zegt burgemeester Eddy Bilder. Hij beëdigde donderdagavond elf burgerraadsleden, die nu ook onderdeel vormen van de gemeenteraad.
“In de toekomst komt er waarschijnlijk nog een twaalfde bij”, weet Bilder. Per fractie mogen twee burgerraadsleden benoemd worden, de ChristenUnie heeft momenteel slechts één burgerraadslid. Dat is Willem Jan Visscher.
Klaas Buitink en Sander de Vries zijn burgerraadslid namens de SGP. Sander Brouwer en Martin van der Voort hebben die functie namens BGZ. Erik van der Stouwe en Lonneke Jacobs zijn beëdigd namens het CDA. Albert Smit en Ron Bleumink kunnen aan de slag namens de PvdA. Corné Schaart en Dimitry Bood zijn afgevaardigd namens de VVD.
“Een heuglijk moment”, stelt Bilder. “Dit is het begin van een nieuwe periode, het biedt gelegenheid om het werk wat meer uit te smeren.”













