De Gereformeerde kerk in Genemuiden
De Gereformeerde kerk in Genemuiden Foto: Bas Wilberink

Excelsior laat mensen kennismaken met het zingen in koorverband

Algemeen


GENEMUIDEN - De christelijke gemengde zangvereniging  Excelsior nodigt mensen uit om eens wat nader kennis te maken met het zingen in koorverband. Dat kan op maandagavond 25 september in de Gereformeerde kerk.

“Wat voor stem heb ik eigenlijk en hoe wordt er op een avond gestudeerd, welke muziek zingen ze en hoe is de sfeer? Allemaal vragen waarop je een antwoord kunt krijgen zonder dat je gelijk lid hoeft te worden van het koor”, aldus Excelsior in een persbericht. “Zingen in een koor is echt iets dat je gezamenlijk doet: met veel stemmen studeer je samen een muziekstuk in. Ieder draagt zijn of haar steentje bij. Maar er is natuurlijk ook de wekelijkse ontmoeting met elkaar, gewoon omdat het zo gezellig is.”

Excelsior stelt mensen in de gelegenheid om gedurende twaalf weken vrijblijvend in te stappen en samen toe te werken naar het kerstconcert in december. “Uiteraard zing je ook mee met dat concert.” 

Wie daarna daarna verder wil zingen bij de zangvereniging, wordt daarvoor van harte uitgenodigd. “Dan verwelkomen wij je natuurlijk graag als lid.”

Excelsior begint 25 september om 19.30 uur. “Je hoeft je van te voren niet aan te melden; je kunt zo binnenlopen.”

Enrico Kolk

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie