Afbeelding
Foto: Enrico Kolk

‘t Olde Staduus doet mee met stoepverkoop en NLDoet

Algemeen

GENEMUIDEN - ‘t Olde Staduus doet op zaterdag 10 februari mee met de stoepverkoop in het centrum. Die dag zijn er de hele dag mensen in ’t Olde Staduus. 

“De koffie staat klaar, gezellig om tussen het shoppen door even te komen zitten. In de winkel zijn allerhande producten te koop, door Philadelphia gemaakte producten, 2e/3e wereldproject verkoopt tijdelijk in de winkel diverse heerlijke cakes, in de Tapijtmuseumhoek zijn diverse prachtige tassen te koop, ook leuke sleutelhangers, en niet te vergeten de heerlijke advocaat van Tiny Altena”, aldus ‘t Olde Staduus. 

Dat noemt deze dag ‘een mooie gelegenheid’ om langs te komen voor de foto-expositie ‘creative memories’ van de fotoclub. “Dat kan nu nog, vanaf vrijdag 8 maart richt het Kunstgilde een nieuwe expositie in.” En dan is er nog de mogelijkheid voor een uitstapje. “Er kan een wandelroute opgehaald worden die langs de diverse bezienswaardigheden in Genemuiden gaat,  eerst een kopje koffie en dan op pad.”

Ook wil ‘t Olde Staduus een oproep plaatsen voor NLDoet. De medewerkers in Staduus gaat op vrijdag 15 maart aan de slag met een poetsbeurt. “Wie zin heeft om mee te doen, is van harte welkom. Het is altijd een zeer leuke dag om niet te missen, wij zorgen voor de lunch en voor lekkere dingen tijdens de pauzes. Meld u aan of in t Olde Staduus of via 06-22037035. U zult er geen spijt van hebben.”

Enrico Kolk

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie