Afbeelding
Foto: E. Koert

Music Kids Irene start met een nieuwe groep

Algemeen

HASSELT - Irene start in september weer met MusicKids; vanaf het nieuwe schoolseizoen stromen de jongste leden in. Bij Music Kids leren kinderen op vroege leeftijd wat een noot en ritme is, en hoe zij samen plezier kunnen beleven aan het maken van muziek. 

Muziek en plezier zijn een enorme stimulans voor de ontwikkeling van een kind. Bij Irene wordt Music Kids aangeboden aan kinderen vanaf 4 jaar op de zaterdagochtend. 

Nieuw dit jaar is de aanvullende module Algemene Muzikale Vorming. In deze module krijgen de kinderen na het volgen van de eerste module Music Kids een extra verdieping in muziek. 

Tellen, ritme, ademsteun en een bredere kennismaking met verschillende instrumenten staan hierin centraal. “Music Kids wordt aangeboden door enthousiaste professionals en is altijd weer een feestje”, aldus Irene in een persbericht. 

“Enthousiast geworden, aanmelden, of heb je vragen? Op onze website www.irenehasselt.nl/musickids is meer informatie te vinden en kun je contact opnemen met onze leerlingbegeleider”, besluit het persbericht.

Enrico Kolk

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie