
David, Niek & Gideon in actie Servië
Lezersnieuws IngezondenDavid, Niek & Gideon in actie voor Servië! 🏊♂️🚴♂️🏃♂️
Op vrijdag 4 september om 16.00 uur gaan David, Niek & Gideon in Hasselt een triatlon doen voor het goede doel!
In de herfstvakantie reizen zij samen met Nynke en Bram en een groep andere mensen naar Servië. Daar gaan ze de handen uit de mouwen steken voor mensen die hulp goed kunnen gebruiken.
De groep gaat onder andere helpen bij kinderwerk, mensen met een beperking en Roma-gezinnen, klussen uitvoeren en lokaal boodschappen en materialen uitdelen aan mensen die in armoede leven.
David, Niek & Gideon willen met hun triatlon zoveel mogelijk geld ophalen om daar ter plekke iets te kunnen betekenen. Hun eigen reis en verblijf worden zelf betaald, dus het opgehaalde geld is bedoeld voor hulp, boodschappen en materialen in Servië.
💪 Wil jij David, Niek & Gideon sponsoren?Scan dan de QR-code op de bijgevoegde flyer en maak een bijdrage over. Iedere bijdrage, groot of klein, helpt!
🎉 En nóg leuker: kom ze op 4 september om 16.00 uur in Hasselt aanmoedigen!
Zwemmen, fietsen en hardlopen voor Servië — iedere meter telt!












