
Sportclub krijgt een pak slaag in Rijssen
SportRIJSSEN - Excelsior’31 legde zaterdagmiddag in Rijssen Sportclub Genemuiden op de pijnbank. De groen-witten verloren met 5-0.
Zo makkelijk als in de beginfase van het seizoen gaat het de laatste weken al niet meer bij Sportclub. Ook het gemis van aanvoerder Jens Jurn Streutker komt de rust in de ploeg niet echt ten goede. Dat bleek zaterdag vooral in de tweede helft.
Voor rust maakten beide ploegen er een levendige, maar ook niet al te beste wedstrijd van. Veel kansen waren er niet te noteren. Uit een van de weinige mogelijkheden scoorde Excelsior’31 vlak voor rust meteen de 1-0.
Na rust leek Sportclub goed uit de kleedkamer te komen, maar liep het al snel tegen een counter aan: 2-0. Genemuiden bouwde daarna aan een groot overwicht met soms ook veel druk, maar tot echte kansen leidde dat allemaal niet. De voorwaartsen waren bepaald niet in hun beste doen.
En de spaarzame counters van Excelsior’31 toonden tegelijkertijd de defensie kwetsbaarheid aan. De ploeg uit Rijssen ondervond weinig hinder bij het scoren van de 3-0 en 4-0. In de slotfase verwerkte doelman Streutker tot overmaat van ramp ook nog een schotje matig, waardoor de 5-0 ook simpel kon worden binnen getikt.
En dus wipt de ploeg uit Rijssen, die dit decennium nog niet van Genemuiden had gewonnen, over Sportclub heen.
















