
Nieuwe website voor Genemuider bovenstemstichting
AlgemeenGENEMUIDEN – De stichting Tot behoud van de Genemuider bovenstem heeft een nieuwe website. “Met genoegen willen wij u kennis laten maken met onze nieuwe eigentijdse website”, schrijft de stichting in een persbericht.
Met de website wil de stichting mensen op de hoogte houden van de laatste ontwikkelingen omtrent de bovenstem. “Dus kijk gauw op www.bovenstemgenemuiden.nl en meld u aan voor onze nieuwsbrief”, luidt de oproep.
Zaterdagavond wordt er om 19.30 uur een psalmzangavond gehouden in de Jachin en Boazkerk. Doel van deze avond is in stand houden en bevorderen van het zingen van de bovenstem, die tijdens diensten in Genemuider kerken wordt gezongen. De toegang is vrij, maar wel is er een collecte voor de gemaakte kosten. “Iedereen van harte welkom.”















